KURUMSAL

CORPORATE

Kalite Politikamız

ADANA GRUP İNŞAAT, ÖZVERİLİ VE VERİMLİ ÇALIŞMAK, İNSAN İLİŞKİLERİNE ÖNEM VEREREK GÜVENİLİR OLMAK, YENİLİĞE VE GELİŞİME AÇIK OLMAK GİBİ HASSAS KONULARI, KALİTE POLİTİKASINI BELİRLEMEDE TEMEL İLKE OLARAK ESAS ALIR. MÜKEMMELLİYETÇİLİĞİ VE KALİTEYİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTARAK, TÜM ÇALIŞANLARINI VE ÇÖZÜM ORTAKLARINI BU İLKELER DOĞRULTUSUNDA SEÇMEYE ÖZEN GÖSTERİR. GELİŞEN TEKNOLOJİYİ SÜREKLİ TAKİP EDEREK KENDİNİ YENİLEMEYE AÇIK GÖRÜŞLÜDÜR. BU HASSASİYETİNİ DE YAPMIŞ OLDUĞU PROJELERDE, ÇEVREYE DUYARLI VE SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİNDE OLARAK, KULLANDIĞI ÜRÜNLERDE KALİTE VE TEKNOLOJİYİ ÖN PLANDA TUTARAK GÖSTERİR.

Tarihçe

Birlikten kuvvet doğar felsefesi ile bir araya gelen, kendi sektörlerinde başarılı olmuş müteşebbisler tarafından 2009 yılında kurulan şirketimiz; Bilimin ve teknolojinin ışığını rehber edinerek farklı, çağdaş, kültürel değerlere saygılı ve insan'a hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz gelecek nesillerin bize emaneti olan çevreye saygılı, doğa ile barışık uygulamalara imza atarak sektöründe ilk'ler arasında yer almayı hedeflemektedir. Serapark Evleri ile başlayan bu yolculuğa, gelişen teknoloji, yenilikçi marka ve ürünleri kullanarak ,çağdaş ve modern projeler ile devam etmektedir. Projeler üretilirken, gün geçtikçe artan talepler göz önünde bulundurularak, yaşayacak olan insanların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak hedeflenmektedir.

Misyon

KENDİ ALANLARINDA SAHİP OLDUKLARI BİLGİ BİRİKİMİNİ BİRARAYA GETİREREK, ŞİRKETİMİZİ ODAKLANDIĞIMIZ İŞTİGAL KONUSUNDA ÖNCÜ VE YENİLİKÇİ KONUMA TAŞIYIP BU DURUMUN SÜRDÜREBİLİR OLUŞUNU SAĞLAMAK, FARKLILIKLARA ÖNCELİK VEREREK FARKINDALIK OLUŞTURUP BUNUN NETİCESİNDE MÜŞTERİ TALEPLERİNE ODAKLI, KALİTELİ,ÇEVREYE DUYARLI, PROJELER ÜRETMEK.

Vizyon

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KALİTEDEN VE GÜVENDEN ÖDÜN VERMEDEN, KALICI VE YENİLİKÇİ PROJELER ÜRETEREK BAŞARILARIMIZI DEVAM ETTİRMEK.
Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültene kaydolabilirsiniz.